skip to Main Content

Půjčka pro maminky na mateřské

Neváhejte a požádejte o rychlou půjčku!

Výše poskytnutých prostředků od 500 do 20 000 Kč

Využijte u nás unikátní mikropůjčky, která se skvělé hodí na úhradu krátkodobých výdajů pro maminky na mateřské nebo na rodičovské dovolené.

Jednorázová splatnost půjčky v rozmezí 1 až 30 dnů

Sama si nastavíte, jaká splatnost půjčky vám bude vyhovovat. Můžete využít maximální 30 ti denní splatnosti i vypůjčené peníze splatit za kratší dobu.

Peníze na cokoliv

Půjčku můžete čerpat bez doložení účelu na jakékoliv výdaje krátkodobého charakteru. Nemusíte předkládat žádné účtenky, faktury ani jiné doklady.

Nezávazná žádost o půjčku

Získání půjčky na MD

Podejte online žádost

Prvním krokem pro získání naší půjčky je vyplnění online žádosti na webových stránkách. Stačí zvolit částku, dobu splatnosti a vyplnit své údaje.

Počkejte na rychlé schválení

Po přijetí dochází ke schválení žádosti, které probíhá téměř okamžitě. Zpravidla již do několika minut zjistíte, zda byla vaše půjčka úspěšně schválena.

Peníze přijdou na váš účet

Po schválení žádosti se peníze zašlou na váš běžný účet. Zároveň obdržíte informaci, kdy a v jaké výši máte svou půjčku splatit. Peníze můžete čerpat na cokoliv.

Přednosti půjčky

Rychlé a bezstarostné vyřízení

Nečekejte zbytečně několik dní na schválení své půjčky. U nás zjistíte výsledek po několika minutách, maximálně hodinách. Rychlé vyřízení vaší žádosti je naší prioritou.

Flexibilní podmínky

Naši půjčku můžete čerpat za podmínek, pro jaké se sami rozhodnete. Vy sami si stanovíte výši vypůjčené částky nebo datum její splatnosti. Půjčka se vám na 100 % přizpůsobí.

Kompletní vyřízení online

O svou půjčku u nás vždy žádáte z pohodlí domova. Nemusíte si tedy plánovat žádné schůzky, což je zejména u půjčky na mateřské velkou výhodou. Schválení žádosti probíhá ihned po jejím přijetí.

Čerpání na cokoliv

Peníze z půjčky můžete využít dle svých vlastních představ, ať už na své potřeby nebo na potřeby svého miminka. Půjčku ocení také matky samoživitelky, jejichž jediným příjmem je právě mateřská.

Nepotřebujete ručitele

Vyřízení půjčky je maximálně diskrétně, protože se při něm obejdete bez osoby ručitele. Nemusíte tedy prosit nikoho ze svých blízkých nebo z rodiny, aby se vás zaručil.

Žádné prokazování příjmu

Máte obavy, že vaše nízká mateřská zkomplikuje žádost o půjčku? Jelikož u nás výši svých měsíčních příjmů nijak nedokládáte, nemusíte se ani ničeho obávat.

Půjčka na mateřské a rodičovské dovolené

Ženy na mateřské dovolené představují pro většinu bank velmi rizikové klienty a získat tak bankovní půjčku v mateřství je téměř nemožné. Máte obavy, že ani u nás se svou žádostí neuspějete? Pak vás rádi vyvedeme z omylu. U nás totiž nemusíte dokládat své příjmy, nepotřebujete žádného ručitele ani nemovitost do zástavy. Půjčky sjednáváme i s méně bonitními klienty, kteří projeví zájem. Zároveň budete ušetřeni extrémně vysokých úroků nebo skrytých poplatků. Vyřízení vaší žádosti bude diskrétní, bezpečné a také velmi pohodlné.

Kdo může požádat o půjčku na MD

Tato půjčka je určena nejen pro všechny maminky na mateřské, ale i pro další problémové klienty, kteří potřebují uhradit své každodenní výdaje. Stačí, když prokážete, že jste starší 18 let a my vám půjčku rádi poskytneme. Kromě splnění věkové hranice vás požádáme také o prokázání českého občanství a trvalého pobytu v Čechách. K tomu budete potřebovat svůj občanský průkaz. Po žadatelích dále vyžadujeme, aby vlastnili běžný účet a mobilní telefon. Nic dalšího ale už nepotřebujete a vše tedy vyřídíte velice komfortně.

Půjčka na míru vašim potřebám

Jelikož je čerpání půjčky neúčelové, tak se vám maximálně přizpůsobí. Ačkoliv u nás nezískáte žádný velký finanční obnos – pouze částku do výše 4 500 Kč – tak ji můžete využít libovolně na cokoliv. Navýšení této částky není možné ani při opakovaných žádostech. Stačí však dlužnou částku doplatit a hned můžete požádat o další půjčku. S každou další žádostí bude sjednání vaší půjčky jednodušší, jelikož se postupně zařadíte mezi naše důvěryhodné klienty. Naše malá půjčka je pro maminky na mateřské vhodným řešením místo kontokorentu nebo kreditní karty.

Peníze na mateřské získáte bez skrytých poplatků

S naší půjčkou se nepojí žádné skryté poplatky. Že nevěříte? Při podání žádosti nebo před jejím schválením nemusíte vůbec nic platit. První poplatky se vám budou účtovat až po připsání peněz na účet. Celkovou dlužnou částku ale zaplatíte až jednorázově ke stanovenému datu splatnosti. Při sjednání půjčky u nás vidíte aktuální výši poplatku a můžete si tak sami udělat představu o tom, zda je půjčka výhodná. Nezapomeňte zohlednit i hodnotu svého času, který sjednáním z domova u naší půjčky ušetříte.

Časté dotazy

1. O kolik lze požádat a jak dlouho se půjčka splácí?

U nás získáte libovolnou částku v rozmezí od 500 do 20 000 Kč a splatnost půjčky je jednorázová, činí nejvýše 30 dní. Můžete ji splatit předčasně nebo využít odkladu splátek.

2. Je čerpání půjčky účelové nebo bezúčelové?

Peníze můžete neúčelově čerpat na cokoliv. Využijte je ideálně na úhradu libovolných krátkodobých výdajů, které aktuálně nejvíce zatěžují váš měsíční rozpočet.

3. Jak se půjčka sjednává?

Sjednání půjčky probíhá kompletně online. Jiný způsob pro její získání neexistuje, jelikož neprovozujeme žádné pobočky, kde byste nás mohli osobně navštívit.

4. Jaká je úroková sazba půjčky?

O aktuální úrokové sazbě budete informováni vždy až při podání žádosti o půjčku. Podmínky sjednání půjčky se totiž mění tak, aby pro vás stále byly co nejvýhodnější.

Reference

Půjčku jsem využila teprve nedávno a byla jsem s ní velmi spokojená. Malý finanční obnos jsem zvládla bez problémů splatit v požadovaném termínu.

Martina H.
Plzeň

U této půjčky oceňuji především to, že ji lze sjednat online z pohodlí svého domova. Jako maminka na mateřské nemám čas na zdlouhavé cestování a ne vždy se podaří zajistit hlídání.

Romana P.
Brno

Požádat o výhodnou půjčku na mateřské se vyplatí každé mamince, která má aktuálně hluboko do kapsy a potřebujete urgentně vyřešit své finanční problémy. Doporučujeme vám využít krátkodobé půjčky na maximální částku 20 000 Kč.
Back To Top