skip to Main Content

Půjčka bez registru

Okamžité sjednání půjčky z pohodlí domova!

Rychlá půjčka od 500 do 20 000 Kč

Půjčíme vám až 20 000 Kč bez dalších závazků, které budete moci ze svého účtu čerpat na libovolné krátkodobé investice.

Splatnost půjčky v rozmezí 1 až 30 dní

Naše půjčka má jednorázový termín splatnosti, což znamená, že ji můžete splatit celou až za 30 dní po jejím sjednání.

Peníze bez nahlížení do registru

Půjčku vám dáme i tehdy, pokud budete mít záznam v registru dlužníků. Nepředstavuje tak pro nás žádnou komplikaci při schválení žádosti.

Nezávazná žádost o půjčku

Jak získám půjčku bez registru?

Vyplním žádost přes internet

Žádost o půjčku se podává z domova a je tedy velmi pohodlná. Během 5 minut zvládnete vyplnit své osobní a kontaktní údaje, výši půjčky i dobu její splatnosti.

Počkám na rychlé schválení

Půjčku získáte bez zbytečného čekání. Stačí vyčkat pár minut na schválení žádosti a hned poté budou peníze zaslány na váš běžný účet. Získáte je rychleji než ve své bance.

Peníze obdržím na svůj účet

Půjčku vám vyplatíme převodem na běžný účet. Za jak dlouho tedy peníze budete mít k dispozici? Získáte je do 48 hodin od zadání příkazu. Můžete je však obdržet i okamžitě.

V čem je půjčka bez registru výhodná

Vyřízení během okamžiku

U nás nemusíte dlouho čekat na schválení své žádosti o půjčku. Stačí ji vyplnit z domova, odeslat a počkat několik minut. Peníze k vám na běžný účet převedeme okamžitě.

Čerpání peněz na cokoliv

Půjčku vám poskytneme bez doložení účelu čerpání a vy tak máte možnost využít peníze na cokoliv, aniž bychom po vás požadovali doložení faktur nebo účtenek.

Nepotřebujete zástavu nebo ručitele

V současnosti je již většina půjček bez nutnosti ručení, které žádost pouze komplikuje. I my proto nabízíme výhodnou nebankovní půjčku bez ručitele či zástavy.

Snadné podání žádosti

Žádost u nás vždy podáváte online. Ušetříte tak spoustu času, který byste jinak strávili na osobní schůzce v bance, kde byste museli podepisovat různé potřebné dokumenty.

Peníze bez nahlížení do registrů

I když máte záznam v registru dlužníků, rádi vám poskytneme výhodnou půjčku. Případné záznamy v registrech totiž vůbec neřešíme a vy tak u nás snadno získáte úvěr i jako problémový klient.

Jednorázová splatnost půjčky

Jednorázový termín splatnosti úvěru je výhodný zejména proto, že nemusíte půjčku splácet několik měsíců a rychle se tak zbavíte svého závazku. Zaplatíte tak i mnohem nižší úroky.

Půjčka bez registru a zástavy

Tento typ půjček je určen nejen pro problémové klienty, ale i pro ty z vás, kteří usilují o rychlé vyřízení své žádosti o peníze. Půjčka bez registru nezohledňuje případné záznamy v registrech dlužníků, které mají především negativní charakter a mohou žádost o peníze výrazně zkomplikovat. Co se týká osoby ručitele, tak ani toho k žádosti nepotřebujete. Půjčku tak můžete čerpat mnohem diskrétněji, než tomu bylo dříve. Jelikož se poskytuje pouze na malý finanční obnos do 4 500 Kč, bylo by u ní ručení osobou či nemovitostí zbytečnou překážkou.

Kdo si může sjednat půjčku bez registru

Tato půjčka je určena pro všechny fyzické osoby starší 18 let bez ohledu na to, zda mají či nemají záznam v registru dlužníků. V první řadě samozřejmě zaujme každého, kdo tento záznam má. Později si její výhody však uvědomí i klienti, kteří nemají negativní platební historii, ale usilují o rychlé sjednání půjčky. Registry dlužníků v Čechách, mezi které patří Centrální registr úvěrů, Bankovní a Nebankovní registr klientských informací a Solus, se tak při schvalování žádostí o naši půjčku vůbec nevyužívají. Půjčka proto disponuje rychlejším a levnějším schvalovacím procesem.

Mikropůjčka až na 20 000 Kč

K mikropůjčkám obecně nejsou vyžadovány ručitelé či zástavy nemovitostí, které by schválení žádosti o půjčku pouze více komplikovaly. Nabízíme vám výhodnou půjčku na 20 000 Kč. Dá se čerpat na libovolné výdaje. Potřebujete pokrýt své každodenní nákupy, složenky za energie nebo ve vašem rozpočtu chybí místo na nějakou mimořádnou platbu? Naše půjčka ve výši od 500 do 20 000 Kč se vám maximálně přizpůsobí a hravě pokryje vaše urgentní výdaje. Vypůjčené prostředky sice nelze navýšit, když ale půjčku splatíte, můžete o ni požádat znovu.

Půjčka pomůže při zaměstnání, v důchodu i na mateřské

Naše půjčka bez prověřování záznamů v registrech a bez nutnosti ručitele vyjde vstříc úplně každému. Je určena pro osoby s českým občanstvím a s trvalým pobytem v Čechách, což prokážete při jejím sjednání. Hodí se jako finanční pomoc v mateřství, v důchodu nebo při studiu. Mezi našimi klienty je velmi oblíbená také jako půjčka před výplatou. Jejímu využití v tomto případě nahrává i jednorázový termín splatnosti za 30 dní. Pokud budete mít peníze k dispozici dříve, lze půjčku předčasně splatit. Když naopak peníze nemáte, je za poplatek možné odložení splátky.

Vaše nejčastější dotazy

1. V jaké výši se půjčka bez registru poskytuje a jak dlouho se splácí?

Půjčku získáte v rozmezí od 500 až do 20 000 Kč a vypůjčovaná částka se zaokrouhluje na celé pětisetkoruny. Doba splatnosti činí 1 až 30 dní dle toho, jaký přesný datum si vyberete.

2. Lze získat půjčku i se záznamem v registru dlužníků?

Ano, případný záznam v registru dlužníků nemusí být při sjednání půjčky problémem. Do registrů dlužníků totiž zpravidla nenahlížíme.

3. Pojí se s půjčkou nějaké skryté poplatky?

O všem, co je nezbytné v souvislosti s půjčkou zaplatit, budete předem informování. Žádných skrytých poplatků se tedy z naší strany nedočkáte.

4. Jak probíhá sjednání půjčky bez registru?

Pokud si u nás chcete sjednat půjčku, tak stačí vyplnit online žádost a tu odeslat. Během několika minut bude tato žádost schválena a peníze vyplaceny na váš běžný účet.

Reference

Půjčku bez registru využívám pravidelně a jsem s ní velmi spokojen. Již nejednou mi pomohla z velkých finančních problémů, které trápily mě i celou mohou rodinu.

Radim G.
Cheb

Tuto půjčku můžu doporučit každému, kdo hledá rychlou nebankovní půjčku s okamžitým schválením a téměř bez poplatků. Úroky jsou zde minimální a sjednání i splacení v mém případě proběhlo bez problémů.

Hana L.
Ústí nad Labem

Víte, že rychlou půjčku bez registru a zástavy u nás snadno získáte ještě dnes? Je skvělou volbou na financování různých krátkodobých výdajů do výše až 20 000 Kč. Peníze stačí splatit do 30 dní.
Back To Top