skip to Main Content

Půjčka bez doložení příjmů

Vyřiďte si svou půjčku ihned bez čekání!

Výhodná půjčka ve výši od 500 do 20 000 Kč

U nás získáte flexibilní půjčku bez doložení příjmu ve výši od 500 až do 20 000 Kč. Můžete ji čerpat neúčelově na financování jakýchkoliv potřeb.

Splatnost půjčky od 1 až do 30 dní

Splatnost naší půjčky je jednorázová. Sami si zvolíte, zda nám peníze pošlete za 10, 20 nebo až 30 dní. Možné je samozřejmě i předčasné splacení nebo odklad splátky.

Peníze bez ručitele a zástavy

Jelikož výše půjčky činí do 20 000 Kč, nepotřebujete ke své žádosti žádnou formu záruky, ani tedy ručitele. Vše vyřídíte sami diskrétně.

Nezávazná žádost o půjčku

Jak požádat o půjčku

Podání online žádosti

O půjčku se žádá online a svou žádost tak vyřídíte z pohodlí domova. Vyplnění formuláře vám nezabere ani 5 minut. Vše je tak jednoduché.

Okamžité schválení

Ke schválení podané žádosti dochází okamžitě po jejím přijetí. Během několika minut obdržíte informaci, zda byla schválena či nikoliv.

Vyplacení peněz na účet

Peníze obdržíte převodem na svůj běžný účet, který byste měli mít zřízený v některé z českých bank. Platba vám bude připsána do 2 pracovních dní od odeslání.

Hlavní výhody půjčky

Rychlé vyřízení

Žádost o půjčku bude vyřízena v co nejrychlejším možném termínu. Zpravidla se informaci o jejím schválení dozvíte již do několika málo minut. Rychlejší půjčku než tuto nezískáte.

Peníze na cokoliv

Peníze z půjčky můžete čerpat neúčelově na cokoliv. Dokáží pokrýt výdaje jakéhokoliv charakteru. Půjčka se nejčastěji využívá na úhradu každodenních výdajů.

Bez nutnosti ručení

Půjčku do 20 000 Kč u nás získáte i bez ručitele. Vše si tak vyřídíte sami naprosto diskrétně. Zapomeňte na starosti se sjednáním půjčky, ta naše se vám na 100 % přizpůsobí.

Sjednání z domova

Půjčka se sjednává z pohodlí domova. Ušetříte si tedy osobní návštěvu banky, které byste mohli být u konkurenčního produktu vystaveni. Vše se obejde bez zbytečného papírování.

Bez prokazování příjmu

Jak již název půjčky napovídá, nemusíte k ní dokládat výši svého pravidelného příjmu. To však neznamená, že nemusíte žádný příjem pobírat. Je potřeba z nějakých peněz půjčku řádně splatit.

Peníze na běžný účet

Půjčka se vyplácí převodem na běžný účet žadatele. Tento převod trvá maximálně 2 pracovní dny. Slíbené peníze tedy obdržíte v co nejkratším možném termínu od schválení.

Půjčka bez doložení příjmů a registru

Půjčka bez prokazování příjmu je jedním z nejvýhodnějších nebankovních produktů, na který můžete v současné úvěrové nabídce narazit. Je vhodná opravdu pro každého. Je jedno, zda pobíráte pravidelný příjem v minimální výši, nebo jestli váš příjem má pouze nahodilý charakter, u této rychlé půjčky pro vás nebude představovat žádnou komplikaci. Hlavní výhodou naší půjčky je rychlost jejího vyřízení, díky které je tak populární mezi širokou skupinou klientů. Půjčka bez doložení příjmu se vám totiž na 100 % přizpůsobí. I když představuje pro poskytovatele vyšší riziko, nepojí se s ní vysoké poplatky.

Půjčka je vhodná pro každého

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná i pro osoby s pravidelným příjmem, které chtějí ušetřit čas spojený s nepříjemným papírováním. U nás stačí splnit podmínku minimální věkové hranice 18 let. Svůj věk prokážete občanským průkazem. Vyžaduje se také české občanství a trvalý pobyt v České republice. Při žádosti pak stačí vyplnit své osobní a kontaktní údaje a počkat několik minut na její schválení. To obvykle probíhá ihned po přijetí žádosti. Vyžaduje se samozřejmě také vlastnictví běžného účtu, na který se půjčka vyplatí, nebo mobilní telefon pro její potvrzení.

Půjčka bez nutnosti prokazování výše příjmů

Naše půjčka vám ušetří spoustu cenného času. Navíc si vše zařídíte velmi diskrétně. Nemusíte žádat svého zaměstnavatele o potvrzení příjmu pro banku nebo chodit na finanční úřad, aby vám tam potvrdili kopii daňového přiznání za předchozí rok. I když může být podmínkou pobírání pravidelného příjmu nebo uvedení jeho výše, nijak více ho dokládat nemusíte. Ušetříte tak minimálně 1 pracovní den a peníze tak dostanete přesně tehdy, když je budete nejvíce potřebovat. Jelikož je půjčka v minimální výši do 20 000 Kč, tak se hodí především na úhradu běžných výdajů.

Peníze ihned na běžný účet

Naši půjčku vyplácíme převodem na běžný účet žadatele. Jedná se o nejjednodušší způsob čerpání finančních prostředků. Z tohoto účtu můžete peníze na náš účet ke dni splatnosti také odvést. Platbu očekávejte nejdéle za 2 pracovní dny od schválení žádosti. Jelikož se realizuje okamžitě, tak peníze zpravidla obdržíte i dříve než za 48 hodin – klidně i okamžitě, jestliže využíváte služeb stejné banky jako my. Je ve sjednání půjčky nějaký háček? Ne, vše probíhá zcela bez problémů a komplikací. S půjčkou se navíc nepojí žádné mimořádné poplatky.

Nejčastější dotazy

1. Kolik lze v rámci půjčky získat a na jak dlouho?

Výše půjčky je velmi flexibilní a představuje částku v rozmezí od 500 do 20 000 Kč. Jistinu spolu s úrokem splatíte do 30 dnů na účet poskytovatele.

2. Pro koho je půjčka připravena?

Žádost o půjčku mohou podat všechny fyzické osoby ve věku od 18 let, které mají české občanství a trvalý pobyt v Čechách. Vyžaduje se také mobilní telefon a vlastnictví běžného účtu.

3. Jak se peníze vyplácejí a splácejí?

Schválenou půjčku obdržíte převodem na svůj běžný účet, který uvedete již v žádosti. Z tohoto účtu ji doporučujeme také splatit.

4. Je možné odložení splatnosti půjčky?

Ano, po individuální domluvě si v případě neschopnosti splatit půjčku můžete sjednat odložení splátky. Myslete však na to, že s tímto krokem se pojí jednorázový poplatek.

Reference

Této půjčky využívám ráda opakovaně. Peníze vždy získám do 48 hodin, nepojí se s ní žádné skryté poplatky a úročení je velmi příznivé.

Marie H.
Pardubice

O této půjčce bez doložení příjmu jsem uvažoval již delší dobu. Hledal jsem vhodný produkt na financování mých krátkodobých výdajů a tato půjčka se nakonec velmi osvědčila.

Roman A.
Chomutov

Využijte výhodné rychlé půjčky bez doložení příjmu ještě dnes. Je ideální volbou na financování různých krátkodobých výdajů, které aktuálně zatěžují váš rozpočet. Již při první žádosti dosáhnete na maximální výši 20 000 Kč.
Back To Top