skip to Main Content

Nebankovní půjčka bez registru ihned

Požádejte o naši půjčku bez rizika!

Půjčka pro každého až do 20 000 Kč

Jako nový zájemce i jako stálý klient u nás získáte částku v rozmezí od 500 do 20 000 Kč, kterou můžete využít na libovolné krátkodobé výdaje, co zrovna zatěžují váš rozpočet.

Jednorázová splatnost až 30 dní

Ve své žádosti o půjčku si sami zvolíte takovou splatnost, která vám bude nejvíce vyhovovat. Její délka se pohybuje od 1 do 30 dnů s možností prodloužení splatnosti.

Bez skrytých poplatků

S naší půjčkou se nepojí žádné skryté poplatky. Neúčtujeme nic za její vyřízení nebo za schválení. Vše zaplatíte až spolu s úrokem a splátkou jistiny.

Nezávazná žádost o půjčku

Snadná žádost o nebankovní půjčku

Vyplnění online formuláře

Pokud chcete získat půjčku u nás, vyplňte online žádost na našich webových stránkách. Do ní uvedete své osobní a kontaktní údaje, výši půjčky a dobu její splatnosti.

Rychlé schválení žádosti

Po přijetí vaší žádosti se pokusíme co nejrychleji dostat k jejímu bližšímu přezkoumání. Zpravidla do několika minut obdržíte informaci o schválení, pokud neobjevíme žádné nedostatky.

Peníze na váš účet

Peníze vám následně zašleme na vámi zadaný běžný účet. Jiný způsob výplaty finančních prostředků u nás není možný. Jedná se o nejrychlejší způsob, kdy peníze získáte do 48 hodin.

Hlavní přednosti půjčky

Okamžité sjednání

Půjčku si pohodlně a rychle sjednáte ze svého domova. Nemusíte vůbec na nic čekat, protože podání žádosti je online a její schválení proběhne téměř okamžitě.

Bez zástavy nemovitosti

Že nemáte dát co k půjčce do zástavy? To rozhodně nevadí, protože částku do výše až 8 000 Kč získáte bez nutnosti ručitele nebo zástavy nemovitosti.

Nemusíte dokládat účel čerpání

Bezúčelové čerpání vypůjčených finančních prostředků je u nás samozřejmostí. Nemusíte předkládat žádné faktury, účtenky ani jiné doklady, abyste mohli čerpat své peníze.

Bez prokázání příjmu

Půjčku získáte bez potvrzení o výši svého pravidelného příjmu. Neznamená to, že je určena pro osoby bez příjmu, ale mohou ji bez problémů čerpat i ti s minimálními měsíčními příjmy.

Předčasné splacení zdarma

Rozhodli jste se svůj závazek splatit předčasně a máte obavy z vysokých poplatků? Předčasné splacení naší půjčky je vždy zcela zdarma. I když vám do data splatnosti zbývá ještě několik dní.

Možnost opakované půjčky

I když u nás není možné získat více než 20 000 Kč, lze o půjčku žádat opakovaně. Jakmile svou první půjčku uhradíte, můžete získat půjčku druhou, rovněž bez zbytečných komplikací.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Tato nebankovní půjčka je určena i pro klienty, kteří mají jinde problém se získáním výhodného úvěru. Poskytneme vám ji za velmi výhodných a flexibilních podmínek, na něž jinde tak snadno nedosáhnete. Pokud vás tedy trápí, že nemáte dostatek prostředků na úhradu svých krátkodobých a běžných výdajů, představuje tento produkt ideální řešení, a to i tehdy když máte opravdu minimální příjmy, jste ve vyšším věku nebo nemůžete nabídnout dostatečné zajištění. To totiž k žádosti o tuto půjčku vůbec nepotřebujete.

Výhodná půjčka je tu i pro vás

Problémoví klienti jsou obvykle ti, kteří pobírají nízké měsíční příjmy – například ve výši minimální mzdy nebo jejich příjem představují pouze různé formy přivýdělku. Problémem také může být zápis v registru dlužníků, který brání získání jinak výhodné bankovní půjčky. Nebankovní půjčka se vám mnohem lépe přizpůsobí a na míru bude odpovídat vašim konkrétním požadavkům. A co vše ve své žádosti musíte splnit? U nás stačí pouze dosáhnout věku 18 let, mít trvalý pobyt v Čechách a české občanství. Za těchto podmínek můžete požádat již dnes.

Nebankovní půjčka ihned na váš účet

Peníze z půjčky vám budou vyplaceny na běžný účet, který zadáte ve své žádosti. Nemusíte tedy chodit na pobočku nebo čekat na osobní schůzku s obchodním zástupcem. Taková žádost je tedy opravdu snadná a pohodlně ji vyřídíte ze svého domova. Peníze se převedou ihned po jejím schválení a vám budou doručeny již během 24 hodin. Jelikož jde o půjčku nebankovního charakteru, tak nevyžadujeme ani účet v konkrétní bance. Stačí, když tato banka bude mít své sídlo v Čechách. Z účtu, na který peníze obdržíte, je rovněž můžete i pohodlně splatit.

Půjčka bez prokazování výše pobíraného příjmu

Jestliže nemůžete doložit svůj pravidelný příjem nebo nemáte vhodného ručitele, tak to vůbec ničemu nebrání. Doložení výše příjmů není po vás vyžadována. Příjem většinou není ověřován u vašeho zaměstnavatele. I ručitelé jsou dnes spíše přežitkem a když už je ručitel potřeba, tak pouze u půjček na vyšší obnos. Zde získáte výhodnou půjčku do 20 000 Kč bez nutnosti ručení či zástavy. Tato půjčka je ideální na úhradu krátkodobých výdajů. Dá se čerpat neúčelově opravdu na cokoliv.

Nejčastější dotazy a odpovědi

1. Kolik lze nejvíce čerpat peněz a jak dlouho se půjčka splácí?

U nás získáte flexibilní půjčku až na 8 000 Kč. Tuto částku je nutné splatit nejdéle za 30 dní. Zpravidla je ale možné i odložení této splátky, nebo naopak její předčasná úhrada.

2. Na co lze využít získané finanční prostředky?

Půjčku můžete čerpat na cokoliv podle svých představ. Je však ideální na úhradu krátkodobých výdajů spíše drobnějšího charakteru.

3. Vyžaduje se k žádosti o půjčku doložení příjmu?

Ne, naše půjčka je určena i pro osoby s minimálními a nepravidelnými příjmy. Jelikož je pouze ve výši 8 000 Kč, žádná potvrzení od zaměstnavatele nebo od finančního úřadu si nemusíte zajišťovat.

4. Je půjčka omezena věkem?

Půjčku získáte ve věku od 18 let. Horní hranice pro získání půjčky není nijak stanovena.

Reference

Tuto půjčku využívám opakovaně a jsem s ní velmi spokojen. Jelikož nemůžu doložit výši svého příjmu, je pro mě ideálním řešením.

Petr O.
Ostrava

Sháněla jsem výhodnou krátkodobou půjčku, která by se vyrovnala kontokorentnímu úvěru. Tento produkt mě velmi příjemně překvapil svými flexibilními podmínkami. Jistě brzy požádám znovu.

Kamila Š.
Brno

Požádejte o rychlou a flexibilní nebankovní půjčku pro problémové klienty, která vám bude poskytnuta i tehdy, když nemáte dostatečné příjmy, nemůžete nabídnout ručení nebo jste se záznamem v registru. Každý zájemce zde získá až 20 000 Kč.
Back To Top